ارزانترین اجاره خودرو در تهران با بهترین خدمات و شرایط

اجاره خودرو

اجاره خودرو فرآیندیست که در یک مدت زمان اندکی، به طور مثال برای چند ساعت یا چند هفته یا چند ماه، اتومبیلی اجاره داده میشود. شرکت‌هایی که به کار اجاره‌خودرو مشغولند معمولا با شاخه‌های محلی متعدد (یعنی به فردی خودرویی را اجاره می دهند تا خودرویی را که متعلق به شرکت است را حرکت دهد و با آن تردد کند)،که اغلب این کار در نزدیکی فرودگاه‌ها یا مناطق شلوغ شهر توسط یک وبسایت که امکان رزرو آنلاین را فراهم می‌کند انجام می شود.

هدف شرکت‌های اجاره خودرو بیشتر با هدف کمک به افرادی بنا نهاده شده است که نیاز به وسایل نقلیه موقت دارند، به عنوان مثال اشخاصی که خودرو ندارند، مسافران خارج از شهر و کشور یا صاحبان خودروهای آسیب دیده.

خدمات اجاره خودرو

این نوع بیزینس تقریبا  به یک قرن پیش باز می گردد. در اصل باید گفت زمانی که خودروها وارد جوامع شدند، کار آفرینان درخواست های توسعه یافته افراد را شناسایی کردند. حتی می توان گفت تقاضای افراد جامعه برای اجاره وسایل نقلیه بر می گردد به زمانی که اسب و کالسکه ابزار حمل و نقل و جا به جایی مردم بود. اما صنعت اجاره خودرو از گذشته تا به امروز تا چه حد دستخوش تغییرات شده است؟ برای پاسخ به این پرسش بایستی نگاهی به تاریخچه اجاره خودرو در ایران و جهان و تغییرات آن از ابتدا تا به امروز بیندازیم

تاریخچه اجاره خودرو

در ابتدا فروشگاه دوچرخه فروشی در شهر مینیاپولیس آمریکا با برخورداری از تنها ۳ اتومبیل شروع به اجاره دادن خودرو کرد و بعد هم سریع روند رو به رشدی را طی کرد.

پس از آن در سال های ۱۹۵۰ تا ۲۰۰۰ بعد از جنگ و بهتر شدن وضعیت اقتصادی مردم، تقاضا برای اجاره اتومبیل افزایش یافت  و در پی آن شرکت های اجاره خودروی بزرگی بنا نهاده نشد که از جمله آن ها می توان به National Car Rental در سال ۱۹۴۷ و Enterprise Rent-A-Car در سال ۱۹۵۷ اشاره کرد.

با گذشت زمان شرکت های اجاره و کرایه خودرو بین المللی شدند و با انکه مردم از اتومبیل های شخصی برخوردار بودند اما ترجیح می دادند با خودروهای اجاره ای سفر کنند

بر همین اساس در بریتانیا هم شرکت Arnold Clark Car & Van Rental در سال ۱۹۶۳ افتتاح  شد که یکی از نخستین شرکت های اجاره خودرو در انگلیس به شمار می آید

از سال ۲۰۰۰ تا کنون شرکت های متعددی از برندهای خودروسازی مختلف اقدام به اجاره خودرو کرده اند و شرایط بسیار آسان ترشده است و اجاره خودرو به صورت تلفنی و آنلاین در آمده است که حتی متقاضیان می توانند خودرو بدون راننده درخواست نمایند و هیچ گونه مدارک خاص و ضمانت نامه ای را در اختیار شرکت های اجاره خودرو قرار دهند.

تاریخچه اجاره خودرو

اجاره خودرو اتوناین

اتوناین با هدف رفاه بیشتر حال هموطنان عزیزی که به هر دلیلی از خودروی شخصی برخوردار نیستند و یا برای رفت و آمد، شغل و مراسمات خود نیازمند خودروی غیر هستند راه اندازی گردیده است.

سامانه اجاره خودرو اتوناین با برخورداری از تمامی اتومبیل های لوکس و تشریفاتی داخلی و خارجی، ون، سرویس cip و اجاره ماشین عروس گامی تاثیر گذار در جهت پیشرفت و رفاه بیشتر هموطنان عزیز برداشته است تا شما بتوانید بدون هیچ دغدغه و هزینه هنگفتی با ارزانترین مبلغ، با اتومبیل انتخابی خود در هر کجای شهر تردد نمایید

نحوه و شرایط اجاره خودرو

اجاره خودرو در اتوناین به صورت آنلاین و تلفنی صورت می گیرد م متقاضیان محترم می توانند تنها با پرداخت ودیعه( نسبت به زمان و خودرو انتخابی) بدون هیچ گونه ضمانت نامه و چک یا سفته و یا حتی ارائه اصل مدارک شناسایی خود درخواست خودرو نمایند.

تمامی خودروهای اجاره ای بیمه CWD  هستند و قرار داد رسمی با متقاضیان بسته خواهد شد.

اتوناین دارای شعبات دائمی در اقسی نقاط شهر جهت تحویل خودرو می باشد ضمن آنکه تحویل و عودت خودرو به صورت شبانه روزی انجام می شود.

اتوناین ضمانت می کند کل ودیعه در هنگام عودت خودرو برگردانده خواهد شد و هیچ گونه هزینه اضافی و بیعانه ای برای رزرو خودرو از مشتری گرفته نخواهد شد.

تمامی خودروهای این مجموعه به محض تحویل به صورت شبانه روزی در هر کجای ایران  پشتیبانی و امداد رسانی خواهد شد

اجاره خودرو بدون راننده

خودروهای اجاره ای

تنوع اجاره در اتوناین بسیار گسترده است و دارای تمامی برندهای لوکس دنیا برای سفرهای درون شهری و مسافرت های بیرون شهری و همچنین اجاره ماشین برای مراسم های ویژه شما عزیزان می باشد. انواع خودرهای اجاره ای اتوناین عبارتند از:

  • اجاره ون
  • خدمات CIP
  • خودروهای تشریفاتی
  • خودرو بدون راننده
  • خودرو با راننده
  • اجاره ماشین عروس